Послуги

Якщо Ви збираєтеся відвідати Чехію, Україну, Білорусію чи Росію звертайтесь в компанію D.M.D. Group! Ми займаємося пасажирськими перевезеннями від 2001 року і за цей період наші автобуси проїхали більше 1 500 000 кілометрів та перевезли понад 800 000 пасажирів.

Ми гарантуємо, що у Вас повністю зміниться думка щодо подорожей автобусом. Якщо раніше Вам це здавалося втомлюючим, то зараз кожна автобусна поїздка з D.M.D. Group принесе Вам задоволення та позитивні емоції. Забудьте про незручний транспорт і відсутність комфорту в дорозі. Всі автобуси нашого автобусного парку відносяться до класу найвищого рівня безпеки і комфортності, обладнані відкидними сидіннями, відео- та аудіо- системами, електричними розетками, Wi-Fi, санвузлами та всіма необхідними зручностями, включаючи каву та чай, які запропонують пасажирам привітливі стюардеси.

Ще одною перевагою автобусних подорожей є те, що вони обійдуться Вам набагато дешевше, аніж послуги залізниці чи авіаперельоти. Крім того, відправляючись у подорож, ви можете запланувати її наперед не виходячи з дому за допомогою найсучаснішої системи продажі автобусних квитків.
Окрім продажі автобусних квитків, компанія D.M.D. Group пропонує послуги зручної системи грошових переказів, допомогу в оформленні медичного страхуванняпереклад документів з нотаріальним завіренням, допомогу у працевлаштуванні в Чехії – і все це без зайвих клопотів та проблем.

Користуйтеся послугами D.M.D. Group і вирішуйте всі свої проблеми швидко та професійно!